KONST / Litografier / Färglitografi 15898273
nr 1589 8273
Michel Macréau
(1935-1995), Frankrike
"La couple et la maison". Signerad, numrerad 16/100. Färglitografi. Bladets mått: 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 60x74,5 cm
Michel Macréau, fransk konstnär född 1935, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:09:26
27/12 23:10:07
8/1 14:56:27